29
آوریل

پرده کرکره فلزی

یکی از انواع پرده هایی که گروه پرده فروشی کرج در آن فعالیت دارد، پرده کرکره فلزی میباشد که این نوع پرده ها علاوه بر ابنکه تنوع بی نظیری در رنگبندی دارند دارای انواع مختلفی از قبیل کرکره فلزی چکشی، پرفراژ، ساده، متالیک می باشند.

از لحاظ کیفیت نیز انواع مختلفی از پرده کرکره فلزی در بازار موجود میباشد که ساخت کشورهای ایران، ترکیه و هلند میباشد ووجه تمایز این پرده ها حالت فنریت،جنس و کیفیت رنگشام میباشد، این پارامترها برای پرده های نرکیه و هلند عالی هستند ولی قیمت بالایی دارند، پیشنهاد ما به عنوان پرده کرج استفاده از پرده های کرکره فلزی ایرانی میباشد که هم کیفیت قابل قبولی دارند و هم قیمت پایین تری نسبت به پرده های ساخت دیگر کشورها. پرده های کرکره فلزی در 3 سایز 16، 25 و 50 میل عرضه میشود که هرکدام در اثر بخشی در محیط تاثیر به سزایی دارد.

علت هایی که مشتریان را ترغیب به استفاده از پرده کرکره فلزی کرج کرده است نصب و باز بستن آسان، شستشوی راحت و سایه روشن شدن پرده، شیک و ساده بودن و اشاره کرد، حالت سایه و روشن شدن به بازتاب نور به جایی که مد نظر داریم کمک به سزایی میکند و ما را در نورپردازی محیط یاری میدهد که یک حالت شیک و مدرن به محیط میدهد.

شیوه نصب پرده کرکره فلزی بسیار آسان می باشد و فقط با نصب پایه های مربوط به پیچ و رلپلاک به سقف یا دیوار و سوار کردن کرکره روی آن نصب پرده تکمیل میگردد. در نمونه های جدید میتوان کرکره را بین شیشه 2 جداره نصب کرد که نمای بسیار شیکی به ما میدهد که در این صورت باید از مکانیزم ولومی استفاده کرد نمونه های پرده کرکره فلزی را میتوانید در قسمت گالری نمونه کارهای سایت پرده کرج مشاهده نمایید.

جدیدا پرده کرکره فلزی تصویری نیز به بازار آمده اند که مشتری یا یک عکس از البوم شرکت مربوطه انتخاب میکند و یا یک عکس با کیفیت بالا از خود، کودک خود، لوگوی شرکت و یا هر عکس دیگری را ارایه مینماید و آن عکس بر روی پرده کرکره چاپ میگردد، در این حالت کرکره باید 50 میل یا 25 میل باشد.

پرده کرکره فلزی را به دو روش میتوان تمیز نمود:

  • با دستمال نم دار

در روش اول در حالتی که پرده روی پنجره نصب است یک دستمال نرم که باعث خط و خش روی رنگ پرده نشود و نم دار را به مواد شوینده آغشته میکنیم و به طوری که به پرده فشار نیاید و باعث کج شدن ان نگردد خاک و چربی روی سطح را تمیزز مینماییم و سپس با یک دستمال خشک می نماییم.

  • شستن با آب و مواد شوینده .

در روش دوم ابتدا باید پرده را ار پایه های نگهدارنده جدا نموده بر روی زمین پهن کرده سپس ابکشی نمایید که احتیاط برای این که پرده دچار اسیب نشود لازم است. پیشنهاد ما به عنوان فروشنده پرده کرکره فلزی کرج   استفاده از روش دوم برای تمیز شدن بهتر است.

پرده کرکره فلزی برای محیط های خانگی، اداری، باشگاه های ورزشی و … مناسب میباشد، برای سفارش با شماره زیر تماس بگیرید:  09374923395