17
مه

پرده لوردراپه

پرده های عمودی یا لوردراپه یکی از انواع پرده کرکره ای می باشد که از سال ها پیش مورد استفاده وسیع در ادارات و دفاتر کارخانجات و شرکت ها قرار میگرفته است، ما به عنوان یکی از مراکز فروش پرده لوردراپه کرج و یکی از مراکز پرده فروشی فردیس در مورد این پرده توضیحاتی را ارایه میدهیم.

نوع معمولی پرده های لوردراپه از جنس پارچه های آهار دار مخصوص به صورت طرح دار و یا ساده می باشد که انواع و اقسام مختلفی دارد از پارچه های ترک ، کره ای ، هلندی و ….

پرده لوردراپه به صورت نوارهای باریکیاز پارچه در ابعاد 9 و 13 سانت تشکیل شده است که به صورت عمودی قرار گرفته تا قابلیت سایه روشن شدن داشته باشد و به صورت بغل رو جمع گردد.

در مدلهای جدید لووردراپه کرج تصویر بر روی پرده چاپ میگردد که در این حالت جنس پرده مورد استفاده فرق میکند و از 2 جنس لمینت و سولیت استفاده میشود که نوع لمینت آن قیمت پایین تری دارد و قابل شستشو نمیباشد و برای تمیز کردن و گرفتن خاک روی پرده باید از دستمال نم دار استفاده کرد.نوع دوم جنس مورد استفاده که سولیت میباشد را میتوان با آب شستشو داد و همچنین این جنس دارای کیفیت جاپ بهتری نسبت به لمینت برخوردارند که همین مزیت باعث بالا رفتن قیمت این نوع جنس میشود.

پرده لوردراپه جز پرده های کرکرده فلزی تقسیم بندی میشود برای مطالعه درمورد پرده های در مورد این نوع پرده ها به مطلب پرده کرکره فلزی در سایت پرده کرج مراجعه نمایید.

مزیت های پرده لوردراپه :

  • نصب آُسان، سریع و کم هزینه
  • قابل شستشو بودن
  • مقاوم در برابر تابش نور آفتاب
  • تنوع و رنگبندی بالا
  • قابلیت چاپ تصویر مثل تصویر کودکان ، آرم و یا لوگوی شرکت برای سازمان ها

مجموعه ما با داشتن کامل ترین البوم عکس لوردراپه کرج و عکس هایی که میتوان روی آن چاپ کرد از پیشتازان در این عرصه می باشد و جزو اولین پرده فروشی فردیس و پرده فروشی کرج که در این حیطه کار کرده اند می باشد.

برای سفارش با ما تماس بگیرید:

09374923395