23
آوریل

پرده و راهنمای انتخاب آن

پرده و چگونگی انتخاب آن

از قدیم پرده به عنوان یکی از تاثیرگذارترین عامل در زیبایی منازل شناخته شده است، به طوری که از پرده به عنوان لباس خانه نیز یاد میشود، در اولین مقاله از سایت پرده کرج به تعریف پرده و راهنمای انتخاب پرده برای هماهنگی بیشتر با منزل شما میپردازیم.

علاوه بر سلیقه مشتری یکی از مهمترین پارامترهایی که در انتخاب پرده باید به آن توجه ویژه کرد نوع معماری ساختمان و فضاسازی آن میباشد که باید با توجه به یکی از دسته بندی پرده کلاسیک و یا پرده مدرن انتخاب نوع پرده توسط شما صورت گیرد که پیشنهاد ما به عنوان پرده فروشی در کرج برای انتخاب نوع پرده این است که به نوع مبلمان منزل ، فرش و سایر لوازم منزل توجه به خصوصی داشته باشید.

یکی دیگر از فاکتور های مهم در انتخاب پرده رنگ می باشد ، رنگ پرده تاثیر مستقیم روی روحیات انسان دارد و تجربه نشان داده است که کسانی که از رنگ های روشن و شاد در پرده منزل خود استفاده میکنند مدت زمانی که در منزل هستند روحیه شادتر و سر زنده تری دارند  این موضوع در حالت عکس نیز صادق است.

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت تنوع زیادی در طرح های مختلف پارچه ایجاد شده است که این موضوع کمک میکند که شما انتخاب بهتری داشته باشید، هرچند گاهی انتخاب از میان سیل رنگ ها و پرده ها باعث سردرگمی ما در انتخاب میشود.

مجموعه ارارات و سایت پرده کرج به عنوان یکی از قدیمی ترین پرده فروشی در کرج با کادری با تجربه با شما کمک میکند که انتخابی درست و درخور داشته باشید.

برای سفارش با ما تماس بگیرد :

  • 09374923395 مدیریت : حیدری